LvdM Beschermingsbewind

Op zoek naar een bewindvoerder in de gemeente Zuidwest Friesland?
Wij helpen je!
In deze gemeente raden wij LvdM Beschermingsbewind aan. Deze bewindvoerder helpt jou met schulden of financiële problemen.

Bewindvoerder vrouw

Meld je hier vrijblijvend aan

Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient!

Bewindvoerder in de gemeente Súdwest Fryslân (Zuidwest Friesland)

Ben je op zoek naar een maatschappelijk betrokken bewindvoerder met een financiële achtergrond? Dan kan LvdM Beschermingsbewind jou op persoonlijke en doelgerichte wijze ondersteunen met jouw financiën. Wij zijn een kleinschalig bewindvoerderskantoor, dat zich kenmerkt door een persoonlijke benadering en duidelijke communicatie. Jouw belang staat voorop!

“In mijn werk als beschermingsbewindvoerder stel ik jouw (financiële) welzijn centraal. Als schuldhulpmaatje heb ik gemerkt hoe belangrijk het is om mensen te steunen die financieel zijn vastgelopen. Door middel van een persoonlijke benadering breng ik rust en structuur in onoverzichtelijke financiële situaties. Daar waar mogelijk wil ik samen met jou toewerken naar financiële zelfredzaamheid.”

Liesbeth van der Meulen – LvdM Beschermingsbewind

Motto

“Bij LvdM Beschermingsbewind stellen we jouw (financiële) welzijn centraal!”

Ervaring

Liesbeth van der Meulen is sinds 2018 actief op het gebied van bewindvoering. Ze heeft veel ervaring bij het helpen van mensen met hun geldzaken.

Branchevereniging

NBBI Branche Vereniging Logo

Persoonlijke hulp in jouw regio

Gemeente Súdwest Fryslân en omstreken (Sneek & Bolsward)

Deze bewindvoerder is actief in de gemeente Zuidwest- Friesland oftewel Sudwest-Fryslan en omstreken. Sneek en Bolsward zijn plaatsen  Sudwest-Fryslan wat in de provincie Friesland ligt. Zoek je een bewindvoerder in de gemeente Zuidwest Frielsand of in Sneek of Bolsward en omstreken dan is dit de bewindvoerder die jou kan helpen. Woon je in een van de plaatsen: Abbega, Allingawier, Arum, Blauwhuis, Boazum, Bolsward, Breezanddijk, Britswert, Burgwerd, Cornwerd, Dearsum, Dedgum, Easterein, Easterwierrum, Exmorra, Ferwoude, Folsgare, Gaast, Gaastmeer, Gauw, Goënga, Greonterp, Hartwerd, Heeg, It Heidenskip, Hemelum, Hichtum, Hidaard, Hieslum, Hindeloopen, Hinnaard, Hommerts, Idsegahuizum, Idzega, Iens, IJlst, Indijk, Itens, Jutrijp, Kimswerd, Kornwerderzand, Koudum, Koufurderrige, Kûbaard, Loënga, Lollum, Longerhouw, Lytsewierrum, Makkum, Molkwerum, Nijhuizum, Nijland, Offingawier, Oosthem, Oppenhuizen, Oudega, Parrega, Piaam, Pingjum, Poppenwier, Raerd, Reahûs, Rien, Sandfirden, Scharnegoutum, Schettens, Schraard, Sibrandabuorren, Smallebrugge, Sneek, Stavoren, Tersoal, Tirns, Tjalhuizum, Tjerkwerd, Uitwellingerga, Waaksens, Warns, Westhem, Witmarsum, Wiuwert, Wolsum, Wommels, Wons, Workum, Woudsend, Ypecolsga, Ysbrechtum of Zurich en spreekt deze bewindvoerder je aan? Meld je dan aan via het formulier en ze nemen binnen 24 uur contact met je op.

Verenigde Bewindvoerders

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
Persoonlijke bewindvoerder

Meld je nu aan.
Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.

Verenigde Bewindvoerders –  De juiste bewindvoerder voor jou.