Logo VBV transparant

Mag ik zelf mijn bewindvoerder kiezen?

Ja, je mag zelf kiezen welke bewindvoerder je wilt. Doe dit ook! Het is namelijk een belangrijke beslissing. De bewindvoerder gaat je geld beheren. Niemand beslist voor jou welke bewindvoerder je krijgt, alleen jij. Soms komt het voor dat hulpverleners die jou helpen of gemeenten en andere instanties je een bewindvoerder aanreiken omdat ze die kennen maar dat betekent niet dat jij zelf een goed gevoel hebt bij die bewindvoerder. Maak daarom altijd gebruik van je recht om zelf een bewindvoerder te kiezen.

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
Persoonlijke bewindvoerder

Vul het formulier in, je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.