Logo VBV transparant

Kan ik zelf wat doen om uit de schulden te komen?

Ja dat kan. Maar het is niet makkelijk. In Nederland zijn zoveel regeltjes om je aan te houden en ook zoveel dingen waar je geld voor kunt krijgen dat het heel erg moeilijk is om alles te weten. Een bewindvoerder weet dit vaak wel. Die weet precies hoe je schulden kunt aflossen terwijl je ook nog geld overhoudt voor boodschappen. Ook weet de bewindvoerder hoe ze goed afspraken kunnen maken met schuldeisers. Als je een bewindvoerder hebt kun je goed samenwerken om uit de schulden te komen.

Meer informatie over bewindvoering?

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
Persoonlijke bewindvoerder

Vul het formulier in, je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.