Stichting Koskea

Op zoek naar een bewindvoerder in de gemeente Noardeast Fryslan?
Wij helpen je!
In deze gemeente raden wij Stichting Koskea aan. Deze bewindvoerders helpen jou met schulden of financiële problemen.

Bewindvoerder vrouw

Meld je hier vrijblijvend aan

Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient!

Bewindvoerder in Noardeast Fryslan

Bij Stichting Koskea staat persoonlijk contact en een vaste contactpersoon voorop. Met ons heb je altijd korte lijntjes en snel reactie. Bij ons ben je geen dossiernummer maar wij kennen jou en jij kent ons. Wel zo prettig toch? Weten dat je geen nummertje bent? 

Neem ook eens een kijkje op de website van Stichting Koskea.

Dennie Bos – Stichting Koskea

Motto

“Bewindvoering is geen feest, maar hoeft ook geen straf te zijn. Wij helpen je snel weer op weg met je geldzaken. Daarin begeleiden we jou, bieden je een helpende hand en zorgen we voor goede afspraken.”

Ervaring

Stichting Koskea heeft ruim 12 jaar ervaring in het helpen van mensen met bewindvoering, financiële zorg en mentorschap.​

Branchevereniging

logo horus

Persoonlijke hulp in jouw regio

Gemeente Noardeast Fryslan en omstreken

Deze bewindvoerder is actief in de gemeente Noardeast Fryslan. Deze gemeente bestaat uit meerdere plaatsen in de provincie Friesland van waaruit ze actief zijn. Deze plaatsen zijn onder andere; Aalsum, Anjum, Augsbuurt, Blije, Bornwird, Brantgum, Burdaard, Burum, Dokkum, Ee, Engwierum, Ferwert, Foudgum, Ginnum, Hallum, Hantum, Hantumeruitburen, Hantumhuizen, Hegebeintum, Hiaure, Holwerd, Jannum, Jislum, Jouswier, Kollum, Kollumerpomp, Kollumerzwaag, Lichtaard, Lioessens, Marrum, Metslawier, Moddergat, Morra, Munnekezijl, Nes, Niawier, Oosternijkerk, Oostrum, Oudwoude, Paesens, Raard, Reitsum, Ternaard, Triemen, Veenklooster, Waaxens, Wânswert, Warfstermolen, Westergeest, Wetsens, Wierum en Zwagerbosch. Woon je in een van deze plaatsen en zoek je een bewindvoerder? Meld je dan snel aan en wij brengen je binnen 24 uur in contact.

Verenigde Bewindvoerders

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
een persoonlijke bewindvoerder

Meld je nu aan.
Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.

Verenigde Bewindvoerders –  De juiste bewindvoerder voor jou.