Logo VBV transparant

Hoe kan het dat ik schulden heb?

Je kunt door heel veel dingen die gebeuren schulden krijgen. Wat vaak voorkomt is schulden doordat je toeslagen moet terugbetalen, doordat je de belastingdienst moet betalen, door de zorgverzekering omdat je eigen risico moet betalen of doordat je boetes krijgt van het CJIB. Schulden kunnen dus op allemaal verschillende manieren ontstaan. En soms komt het allemaal tegelijk. Als je dat gevoel hebt en je weet niet wat je eerst moet betalen dan is het goed om eens een gesprek met een bewindvoerder te hebben. Ze kunnen je helpen om weer overzicht te krijgen.  

Meer informatie over bewindvoering?

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
Persoonlijke bewindvoerder

Vul het formulier in, je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.