Logo VBV transparant

Heb ik een grote kans om in de schulden te komen?

Er zijn momenten in je leven dat je sneller schulden kunt krijgen dan anders. Dat is bijvoorbeeld als je inkomen ineens afneemt doordat je ontslag krijgt of ziek wordt en je hebt kinderen die je moet opvoeden. Maar ook als je geen kinderen hebt is dit vaak een reden dat je schulden kunt krijgen. Een andere reden waardoor mensen vaak schulden opbouwen zijn als je altijd hebt samengewoond en nu uit elkaar gaat omdat je alles ineens zelf moet betalen. Mensen die in de WW (Werkloosheid uitkering) komen of zitten hebben ook een grotere kans om schulden op te bouwen.

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
Persoonlijke bewindvoerder

Vul het formulier in, je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.