Stichting SchuldVrij

Op zoek naar een bewindvoerder in de gemeente Dijk en Waard?
Wij helpen je!
In deze gemeente raden wij Stichting SchuldVrij aan. Deze bewindvoerder helpt jou met schulden of financiële problemen.

Bewindvoerder vrouw

Meld je hier vrijblijvend aan

Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient!

Bewindvoerder in de gemeente Dijk en Waard

Over Stichting SchuldVrij: 

Stichting SchuldVrij is een hulpverlener met zeer veel ervaring op het gebied van bewindvoering en budgetbeheer. De naam zegt het al: Ons doel is om u weer schuldenvrij te laten leven.

Onze werkwijze begint met een intakegesprek. Wij geven u uitgebreide en duidelijk uitleg over budgetbeheer en beschermingsbewind en de kenmerkende verschillen. U als cliënt geeft ons alle relevante informatie over uw financiële situatie, zodat wij ons een beeld kunnen vormen. 

Op basis van uw gegevens, schulden en inkomen maken we een plan van aanpak. Ook besluiten we gezamenlijk of het noodzakelijk is om een verzoek tot het instellen voor beschermingsbewind bij de rechtbank aan te vragen. Om uw situatie nauwlettend te volgen worden er vervolg afspraken gemaakt. Hierbij zal een afsprakenlijst worden bijgehouden in de vorm van een voortgangscontrole.

Kortom, Stichting SchuldVrij reikt de helpende hand bij het op orde brengen van uw financiële situatie. Maar vraagt van uw kant ook discipline om de begeleiding kans van slagen te geven.

Uiteraard kan het tijdens de begeleiding door allerlei omstandigheden een periode tegen zitten. U ziet het bijvoorbeeld even niet zitten, of er komen tijdens de begeleiding nieuwe vervelende (financiële) situaties boven water! Ook dan zal Stichting SchuldVrij een luisterend oor bieden en daar waar mogelijk oplossingen aandragen en trachten het begeleidingsproces vlot te trekken.

J.B. Saou – Stichting SchuldVrij

Motto

“Stichting SchuldVrij reikt de helpende hand bij het op orde brengen van uw financiële situatie!”

Ervaring

Stichting SchuldVrij is al meer dan 10 jaar actief op het gebied van bewindvoering en budgetbeheer.

Branchevereniging

Logo stichting FTI

Persoonlijke hulp in jouw regio

Gemeente Dijk en waard en omstreken

Deze bewindvoerder is actief in de gemeente Dijk en Waard in Noord-Holland. Deze gemeente  bestaat sinds 2022. Hier vind je Broek op Langedijk, Heerhugowaard, Koedijk, Noord-Scharnwoude, Oudkarspel, Sint Pancras en Zuid-Scharwoude. Woon je in een van deze plaatsen en zoek je een bewindvoerder? Meld je dan snel aan en wij brengen je binnen 24 uur in contact met deze bewindvoerder.

Verenigde Bewindvoerders

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam
een persoonlijke bewindvoerder

Meld je nu aan.
Je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.

Verenigde Bewindvoerders –  De juiste bewindvoerder voor jou.