Kan ik zelf bewindvoering aanvragen?

Ja, je kan zelf bewindvoering aanvragen voor jou of je naaste. Zo kan je zelf in contact komen met een bewindvoerder, die vervolgens een aanvraag bij de rechtbank doet. In deze post leggen we uit waar je rekening mee moet houden bij het aanvragen van bewind.

Inhoudsopgave

Bewindvoering aanvragen

Als jij of een naaste financiële problemen heeft, is het zeer belangrijk dat je hulp zoekt. Een bewindvoerder biedt deze hulp. 

Je kan zelf contact zoeken met een bewindvoerder, bijvoorbeeld via een website of per telefoon. 

Ook kan het zijn dat een hulpverlener die jou helpt je doorverwijst naar een bewindvoerder. Ook instanties kunnen je helpen met het vinden van een goede bewindvoerder. Je kan bijvoorbeeld jouw gemeente vragen om hulp bij het vinden van een bewindvoerder.

Verenigde Bewindvoerders

Omdat er zoveel bewindvoerders weet je misschien niet waar je moet beginnen. Wij van Verenigde Bewindvoerders maken het makkelijk voor jou.

Je kan je namelijk vrijblijvend aanmelden op onze website. Wij zorgen er dan voor dat je in contact komt met een goede bewindvoerder uit jouw regio. Zo weet je zeker dat je een goede keuze maakt.

Vind een bewindvoerder in jouw regio