Finta Bewind - Bewindvoering in Meppel e.o.

Aanmelden bij Finta Bewind:

Over Finta Bewind

Finta Bewind is actief in de gemeente Meppel en omstreken. Vanuit Meppel bedienen ze onder andere de dorpen Nijeveen, De Wijk, Staphorst, Ijhorst en Havelte. Finta Bewind kenmerkt zich door haar persoonlijk benadering en snelle reactie. Finta Bewind staat goed bekend bij de rechtbank en is aangesloten bij branchevereniging Horus. Bij Finta Bewind kent de bewindvoerder je echt en ben je geen nummer. Je krijgt je eigen bewindvoerder en met hun unieke aanpak zorgen ze snel voor rust in je leven. 

Voel je welkom bij Finta Bewind, met ons team van 6 bewindvoerders helpen we je graag om weer controle over je leven te krijgen. Wij helpen je met het aanvragen van het bewind en beantwoorden graag alle vragen van jou en je naasten om een goede keuze te kunnen maken. Vraag via deze website een gesprek aan en we reageren meteen.

Kim - Finta Bewind

Aangesloten bij:

Finta Bewind, 10 jaar ervaring als bewindvoerder

Finta Bewind heeft reeds ruim 10 jaar ervaring in het bieden van de dienste bewindvoering, budgetbeheer, mentorschap en curatele.

Verenigde Bewindvoerders

De aangesloten bewindvoerders:

  • Zijn allemaal door de rechtbank erkend
  • Hebben minimaal 4 jaar ervaring
  • Hebben goede reviews
  • Zijn persoonlijk (geen grote kantoren)
  • Zijn behulpzaam

Vul het formulier in, je bent slechts 3 stappen verwijderd van de hulp die je verdient.

Verenigde Bewindvoerders, de plek om naar toe te gaan als je een bewindvoerder zoekt!